SKAKO Vibration – Eksperci w Technologiach Wibracji

SKAKO Vibration jest jednym z największych europejskich producentów urządzeń wibracyjnych. Nasze maszyny wykorzystywane są do kontrolowanego dozowania wszelkich materiałów i produktów:

  • Przesiewacze Wibracyjne
  • Rynny i Dozowniki Wibracyjne
  • Podajniki Grizzly
  • Systemy Załadunku (windy i obrotnice)

Firma SKAKO VIBRATION jest wysoce profesjonalnym i doświadczonym partnerem biznesowym, specjalizującym się w dostawach urządzeń wibracyjnych, które aktywują, transportują i separują materiały i produkty. Dzięki zastosowaniu technologii wibracyjnej osiągany jest stały i równomierny przepływ produktu, co zapewnia najwyższą wydajność procesu i jego powtarzalność. Maszyny mogą być wykorzystane do najtrudniejszych prac w trudnych warunkach, ponieważ są odporne wysokie temperatury i silne uderzenia. Mogą również transportować zarówno ostre, jak i wzajemnie blokujące się obiekty. Solidne i trwałe a przy tym bardzo wydajne i dokładne, co czyni je rozsądną inwestycją.

Podstawowym celem firmy SKAKO VIBRATION jest opracowanie rozwiązań wykorzystujących technologie wibracji, które zaspokajają zarówno obecne, jak i przyszłe potrzeby naszych klientów. SKAKO VIBRATION dąży do osiągnięcia tego celu we współpracy z klientem, wykorzystując wysoki poziom wiedzy specjalistycznej, elastyczność i zrozumienie rzeczywistych potrzeb wymagań klienta.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji o naszych urządzeniach, skontaktuj się ze SKAKO VIBRATION za pośrednictwem lokalnego menedżera sprzedaży: Mariusz Puchalka, e-mail mpu(at)skako.com lub telefon  +48 504 107 433. 

DRIVEN LIFT TIPPER

HYDRAULIC TIPPER

PACKAGING SYSTEM